Merhaba Sevgili Dostlar

Göçmenler’i ilk kurduğumda ne bir makinem ne de yatırım için imkânım vardı. 15 yaşında, hammadde almaya imkânı olmadığı için üretim işleri değil de sadece tamirat işleri alan bir çocuktum. Sahip olduğum şeyler ise muazzamdı: el melekelerim ve azmim. El melekelerim ile yaptığım işler dilden dile dolaşıp her geçen gün müşterilerim artarken, azmim sayesinde zorluklarla dolu bu sürece dayanabildim.

Bu gün 18.800 metrekare kapalı üretim alanına sahip bir firmaya sahibim. Ama Göçmenler kurulduğu ilk günkü değerlerinden hiçbir zaman kopmadı. Zaman değişip el işçiliğinin yerini büyük oranda makineler aldı belki fakat Göçmenler sahip olduğu tecrübeyi teknolojiyle birleştirmeyi ve bunu çalışanlarına aktarmayı bildi.

Bu gün, çalışanlarımızda benim ilk günkü azmimi görmekteyim. Müşterilere en iyi hizmeti sunmak, en kaliteli ürünü en uygun fiyata üreterek güven oluşturmak azmindeler. Sözün senet sayıldığı zamanlarda ticaret yapan bendeniz için de bir firmanın sahip olması gereken en büyük meziyet budur: güven oluşturmak ve bu güvene layık olmak.

Gayemiz nesiller boyu devam edecek, Türkiye ve Dünya’da adı kalite ve güvenle birlikte anılacak bir firma olmaktır.

 

Musa GÖÇMEN

YUKARI